Zvláštní sexuální choutky

Jsi na mě naštvaný, je to teď složité a já to vím. Moc se mi za tebou nechce, ale na druhou stranu tě chci hrozně moc vidět. Aspoň si to vyříkáme do očí. Pošlu ti zprávu a čekám u dveří, než otevřeš. Vítáš mě bez úsměvu a bez pusy. Nic jiného jsem ani nečekala. Já se na tebe neusmívám. Nemám důvod. Jdeme do obývacího pokoje. Ani jednomu se moc nechce mluvit. Vůbec nevím, proč jsem měla přijet. „Jestli chceš jen tak sedět a mlčet, tak já zase pojedu. Nebudu tě rušit,“ řekla jsem a vstala jsem ze sedačky. Zvedl jsi oči a podíval se na mě. Nic z tvého pohledu nemůžu vyčíst. Otáčím se k tobě zády a zamířím do chodby. V tom prudce vstaneš a chytíš mě za tričko . „Stůj! Nikam nepůjdeš.“ Otočím se k tobě a podívám se ti do očí. Jsi vážně naštvaný. Ale já jsem taky naštvaná, takže co. „Pusť mě. Nepřijela jsem za tebou, abych tady seděla a ty ses na mě tvářil jak….“ Ani jsem to nedořekla. Silně jsi mě chytil za vlasy a zaklonil dozadu hlavu. „To víš, že tady nebudeš jen tak sedět,“ řekl jsi potichu. Za vlasy jsi mě stáhl dolů a donutil jsi mě kleknout. Hmm, tak to si možná ještě dneska zapíchám, pomyslela jsem si a přestalo se mi chtít odejít. V rychlosti sis rozepl kalhoty , vytáhl tvrdého ptáka a vrazil mi ho hluboko do úst. Hned mi vytryskly slzy, protože to bylo opravdu hluboko. Chtěla jsem tě trochu odstrčit rukama, ale nešlo to.

Držel jsi mě oběma rukama za vlasy a přirážel mě na svého ptáka. „Podívej se na mě,“ řekl jsi nepříjemně. Zvedla jsem k tobě oči a to bylo poprvé, co ses pousmál. Měla jsem rozmazané stíny a to se ti líbilo. Palcem jsi mi setřel pod jedním okem slzy a ještě víc jsi mi rozmazal stíny. „Vypadáš teď jak nějaká malá špinavá děvka, víš o tom? Ty malá ubrečená kurvo!“ Chtěla jsem vstát, protože nemám tyhle kecy ráda, ale nedovolil jsi mi to. „Tak ty se chceš vzpírat? Radím ti, nedělej to. Pěkně mi ho vykouříš a pak mě možná trochu přejde vztek.“ Opět jsi mě silně přirazil na svoje péro a já měla co dělat, abych se nezačala dávit tvým čurákem. Znovu jsi chtěl, ať se na tebe podívám. Najednou jsi mi plivnul do tváře. Podívala jsem se na tebe tím nejhorším pohledem, který ze sebe umím dostat. Nic sis z toho nedělal a palcem jsi mi svoje sliny rozmazal po obličeji. Musím být úplná krasavice, pomyslela jsem si. Ale tobě se to asi líbilo. Začal jsi mi opět tvrdě mrdat pusu. Zacpal jsi mi nos. Už mi netekly jen slzy, ale i sliny a chvílemi jsem se nadavovala. Vždy jsi mi nos na chvíli pustil a sliny jsi mi rozmazal po mém už tak dost mokrém obličeji. Cítila jsem, jak mám slepené řasy. Věděla jsem, že už jsem z toho všeho vlhká. Doufám, že mě tvrdě opícháš nebo aspoň vyprstíš. Přetáhl jsi mi přes hlavu tričko a a vytáhl z podprsenky prsa. „Otevři pusu a vyplázni jazyk,“ poručil jsi mi. Ale já ze zásady nejsem moc poslušná, tak jsem zakroutila hlavou, že to neudělám. Dal jsi mi facku. „Do hajzlu co to děláš?“ vykřikla jsem na tebe, ale už jsem dostala další. Facky mi nevadí, když jsou rozumné, ale považuji je za velké ponížení a když na to nemám náladu, tak mě to pořádně naštve. Znovu jsem chtěla vstát, ale opět jsi mě chytil silně za vlasy a stáhl zpět na kolena. „Otevři tu pusu a vyplázni jazyk, nebudu to znova opakovat,“ řekl jsi už naštvaně. Co bych pro tebe zmetku neudělala, pomyslela jsem si. Podívala jsem se ti do očí, otevřela pusu a vyplázla jazyk. Vypustil jsi sliny přímo na můj jazyk. „Spolkni to!“ Tak když už polykám tvoje semeno, proč bych nemohla spolknout tvoje sliny, řeknu si v duchu a polknu. Klekl sis naproti mě a začal jsi mě líbat. Pěkně mokře, tak jak to máme oba rádi.

Olízl jsi mi obličej. „Dneska máš nějaké zvrácené choutky,“ zašeptám a ty se usměješ. Zmáčkneš mi silně obě bradavky, až vykřiknu bolestí. Přitáhneš si mě za bradavky k sobě a pořád mě líbáš. To mě hodně vzrušuje. Rozepneš mi kalhoty a vrazíš do mě prsty. „Anooo,“ vzdychám a a přirážím proti tvým prstům. „Věděl jsem, že budeš mokrá,“ šeptáš mi do ucha. Za chvíli je ze mě vytáhneš a roztíráš mi moji šťávu po obličeji. Opět mě olízneš. Postavíš se a znovu mi začneš tvrdě mrdat pusu. Je to otázka chvíle, kdy začneš stříkat. Jakmile to na tebe přijde, vytáhneš ho a postříkáš mi obličej. Naštěstí máš aspoň trochu rozum, že jsi mi to nestříkl do oka. To bych tě asi zabila. Jsi evidentně spokojený. Říkáš mi, ať se jdu opláchnout a ať pak za tebou přijdu, že si dáme něco k pití….

Autor příspěvku: Sabča