Zvrhlá Terka a anální dobrodrůžo

Slavili jsme narozeniny mého kámoše, byli jsme už pěkně pod parou a každý dával do placu své sexuální zážitky. Když přišla řada na mne, líčil jsem podrobně jak šoustám jednu jednačtyřicetiletou paničku ( samozřejmě, že jsem neřekl, že je to moje máma ) , jak mi plní hubu kundí šťávou když jí lížu píču, jak u toho překrásně řve a jak tryskem cválá na mém čuráku v poloze na koníčka.

Kluci řvali jeden přes druhého jestli bych jim jí nechtěl občas půjčit, ale uzemnil jsem je, že svojí kurvu nikomu nepůjčuji. Když jsem za chvíli musel s močovým měchýřem, potkal jsem na chodbě jednu pěkně rostlou blondýnku, která se ke mně přitočila a řekla: kocourku, slyšela jsem jak jsi vyprávěl o té své paničce.

Mám kousek odsud volný kvartýr, manžel je teď mimo republiku, nechtěl by sis to se mnou rozdat ? Mám taky ráda mladý zajíčky. Proč ne, změna je život odpověděl jsem a už jsme se ubírali k jejímu domovu. Po cestě jsme se dlouze líbali a Tereza mi přes kalhoty zkoumala velikost mého čuráka, který už se v kalhotech pěkně vzdouval.
Když jsme přišli k ní domů, poslala mne do koupelny a sama se odebrala do kuchyně uvařit kávu. Právě jsem si myl čuráka, když za mnou přišla do koupelny.

Začala se svlékat a můj ocas, když uviděl ty její velké kozy s tmavě hnědými koláči, trčícími bradavkami velikosti lískového oříšku a narezlou kundičku opět začal nabírat na velikosti. Vlezla si ke mně do vany a začala mne čuráka potírat sprchovým gelem a jemně ho mnula v dlani. Ne, už ne asi bych se udělal řekl jsem a začal jí stříkat gel na ty krásné cecky a laskal její velké bradavky. Sténala a rukou si pod vodou honila kundu. Chtěl jsem jí zmrdat už ve vaně, ale řekla, že na nás čeká horká káva. Navzájem jsme se utřeli a odešli do obýváku. Pili jsme kávu a Tereza pustila video.
Bylo to amatérské video a mne za chvíli došlo, že hlavní aktérkou filmu je právě Tereza. Tereza kouřící tlustý ocas, Tereza křičící při prožívaném orgasmu se zapasovanou pleší na své kundě, Tereza mrdána do prdelky a řvoucí jako postřelená lvice. A další scéna s jiným čurákem, ale jinak na vlas podobná z předchozí scénky. Nikde jsem však neviděl, že by jí některý z těch jejích mrdounů mrdal do kundy, všichni jí projížděli kundu jen jazykem, ale šukali pouze do její prdele. Tak co líbí se Ti mrdání prdelky ? Jo líbí, ale ještě jsem to nikdy nedělal ( jednou jsem chtěl mrdat mámu do prdele, ale bránila se, tak jsem od toho upustil).

Klekla si k mému čuráku a začala mne kouřit. Netrvalo dlouho a nastříkal jsem jí svou nadílku do pusinky. Spolykala všechno a odvedla mne do ložnice. Roztáhla nohy a řekla: lízej a pěkně dlouho, mám to moc ráda. Rozrnul jsem hustý rezavý porost a zajel do růžové kundičky. Krásně voněla a já jí mrdal jazykem dokud mi neoplatila výstřikem do mé pusy. Pojď zajíčku , vymrdej mi už konečně mou nenasytnou prdel. Klekla si předem mne na všechny čtyři a přikázala abych jí prdelku pěkně prolízl. Lízal jsem její řitní otvor, zasouval do něho jazyk a ocas už mi stál opět jako svíce. Nasadil jsem k tomu malému otvůrku a pomalu do něho začal vnikat. Au au au máš ho moc tlustého, to bolí. Mám ho vyndat, zeptal jsem se, ale ozvalo se nééé jen se opovaž, mrdej a pěkně tvrdě. Když tvrdě, tak tvrdě. Tlačil jsem se do té malé dírky a nedbal jejího nářku. Konečně jsem se do něho dostal a začal tvrdě přirážet -skoro jako v pornu. Prdelka se přizpůsobila mému ocasu, ale pevně mne svírala a já za chvíli stříkal jako blázen. Néé ještě néé já ještě nejsem, jsi zbrklý.

Klídek Terezko, budu mrdat dál jsem mladý a silný samec. A taky že ano. Ocas mi vůbec nepovadl a já rejdil v té vyjebané prdeli tak dlouho, že se Tereza pode mnou dokonce dvakrát udělala a po dalším vystříkání prdelky jsem jí ke třetímu orgasmu dohnal šoustáním prdele několika prsty. Tak a teď pojď na mne ty moje anální kurvičko, budu si hrát s Tvýma cecíkama. Tereza si mi sedla na břicho a já obdělával její kozy, tak jak jsem byl zvyklý u mé mámy.

Pěkně tvrdě – kousat, štípat, líbat, cucat a pořád dokola. Když mi postříkala břicho a ucítila, že už jsem opět mrduschopný, nasedla ( opět prdelkou) na mého čuráka a cválala tak dlouho až docválala do výšin rozkoše, kterou jsme prožívali oba společně. Myslel jsem, když rozhodla, že se půjdeme vykoupat, že už má dost, ale moc jsem se zmýlil. V koupelně mi nastavila prdel přes vanu a když jsem ten večer stříkal po čtvrté, křičela ještě ještě anální kurvička chce ještě.

Povadlý ocas však stávkoval a tak jsem popadl lak na vlasy, který ležel na vaně, brutálně ho do ní narval a ještě brutálněji jsem jí s ním začal jezdit v prdeli. Její neustálý řev mého čuráka opět postavil do pozoru a já ho vyměnil za lak.

Prcal jsem jí tak skoro půl hodiny, Tereza už omdlévala únavou, ale přesto se stačila ještě třikrát udělat. Po dalším vykoupání mne poprosila, abych jí prdelku namazal mastí, že jí celá pálí.
Když jsem k ránu odcházel a Tereza se zeptala, zda ještě někdy přijdu, přislíbil jsem jí, že přijdu již na tento víkend ( máma bude pěkně naštvaná až jí řeknu, že jedu s klukama na chatu, protože sobotní nocí se vždy prošoustáváme až do bílého rána.

Autor příspěvku: Sabča