Hrátky se sestrou

Naši jeli s kamarády na víkend pryč, myslím, že na chatu našeho známého Radka. Zůstala jsem doma se sestrou, kterou jsem měla jakožto ta starší a rozumnější na starost. Ségra si večer přivedla Jirku, ihned se spolu zavřeli v pokoji a mě bylo více než jasné, že na televizi se určitě nedívají. Sestra je krásná holka, nedávno jí bylo 15 a mě tak není nic do toho, jestli za dveřmi svého růžového pokojíčku nechává šukat od svého kluka, nebo ne. Bylo kolem jedenácté večer, když jsem slyšela, jak Jirka odchází. Jakmile za ním zaklaply dveře, zvědavě jsem šla do pokoje své mladší sestřičky. Spí, ale já tolik toužím po podrobnostech!

I když jsme od sebe nějakých šest let, máme se sestrou skvělý vztah. Nemáme před sebou žádné tajnosti. Svěřujeme si dobré i špatné a já mám tentokrát jednoznačný pocit, že zažila něco moc skvělého. Její úsměv ze spánku hovoří jasně. Musela zažít fakt úžasný sex. Jen tak lehce a zvědavě zajedu rukou pod peřinu. No jasně, mohla jsem si myslet, že spí úplně nahá, dělá to často. Nahmátnu na jejím těle něco lepkavého. Pohladím větším část těla – je to všude. Pak přičichnu ke své umazané ruce a zběžně si olíznu prsty – hmm, sperma, co jiného. Ale tolik?! To snad ani není možný.

Opatrně, aby se neprobudila, Mirku odkryju. V místnosti je málo světla, ale pořád je ho dost, abych viděla tu zasychají spoušť na sexy tělíčku mé sestřičky. Jako omámená jí kreslím prstem po těle obrázky ze semene. Neuvěřitelně jí to sluší. Taky bych chtěla být celá postříkaná horkým semenem. Horké chlapské semeno přímo zbožňuju, je to můj malý fetiš. Tohle už sice není horké, ale pořád nádherně voní. Kopíruju nosem křehké linie ségřina těla a opájím se tou libou vůní. Představuju si, jaká asi skvělá šukačka se tu musela odehrávat. Fakt ségře závidím. Usínat ušukaná k zemdlení a navíc zastříkaná jako děvka, to mám obě rády. Ale tohle byl extrém, nádherný extrém. Překrásné cákance měla po celém trupu, na kozičkách, několik lepkavých čůrků i na stehnech. Nicméně všechny proudy se sbíhaly a houstly směrem ke klínu. Tam jsem neviděla.

Jenže moje zvědavost a stále stoupající vzrušení, doprovázené cukáním v mé chtivé mušličce, byly silnější. Rozevřela jsem Mirce nohy a strnula jsem v úžasu. Její vyholená broskvička byla celičká pokrytá stříbrnou mrdkou. Přivoněla jsem a začala jí tam dole lízat. Tomu se nedalo odolat. V tu chvíli to se sestrou cuklo, ihned byla vzhůru. Než ale stihla něco říct, prohlásila jsem, že by se měla po milování umývat, zvlášť po takovéto kalamitě. „Když už mě takhle drze šmíruješ, koukej mě jazýčkem očistit,“ zněla její lakonická odpověď a jala se užívat moje lízání. Jako hodná starší sestra jí způsobně čistím kundičku, ale už se třesu na její vyprávění, které pořád nepřichází. Nakonec si o něj musím říct. „No tak už mě nenapínej, co se tu proboha dělo, že jsi celá od mrdky?!“

Měla zavřené oči, za kterými si pravděpodobně přehrávala příběh dnešního večera. Vyprávěla mi, jak nechtěně Jirku vyrušila na toaletě. On se nenechal rušit, čural dál a ještě ji pozval dovnitř. Pak už šlo vše ráz naráz. Doteky, polibky, hlazení, kouření, a na konec tvrdé. Popisovala mi vše do nejmenších detailů a já se při jejím vyprávění stále hlouběji nořila jazykem i nosem do rozšukané ségřiny kundičky. Sama jsem tekla neuvěřitelným způsobem. Potřebovala jsem se udělat jako sůl, ale nejdřív jsem chtěla vidět Mirku pokroucenou v orgastické křeči. Vždycky to tak má, když se udělá a dovedu si představit, co to s Jirkou dělalo, když ji takto viděl. S každým jejím orgasmem byl určitě nadržený víc a víc – proto ta záplava semene.

Sotva se ségra udělala a vzpamatovala, svlékla jsem se a podala z šuplíku toho největšího robertka. Měla jsem chuť nechat si pořádně protáhnout číču a tenhle dlouhán by mohl stačit. Navíc jestli někdo ví, co na mě kdy platí, tak je to právě ségra. Ví o mém těle a mých představách všechno. Dovyprávěla mi svůj příběh, který prokládala průpovídkami o mé nadrženosti, drtila mi poštěváček a při tom mi bez ustání tvrdě zarážela uměláka do kundy. Vykřikla jsem, když moje tělo zaplavil silný orgasmus, šťávy ze mě jen stříkaly. Mička mi cukala, byla strašně moc citlivá, chtěla jsem se vykroutit. Mirka byla neoblomná, šukala mě dál a dál a já křičela, škemrala a prosila. Sestřička je malá, ale šikovná. Dostala všechny tekutiny jak z Jirky, tak i ze mě. Vše se se mnou motalo a já usínala bezvadně uspokojená. Jen ta záplava semene po těle mi trošku chyběla. Tak třeba příště.

Autor příspěvku: Nikol