Ošukala jsem své dvojče ve sprše

Jmenuji se Lenka a mám dvojče které se jmenuje Václav. Nikdy jsme se moc nevídali protože on žil u otce a já u matky a vídali jsme se jen na vánoce nebo když sem potřebovala s něčím pomoc protože byl velmi nadaný.

 

 

Byla jsem domluvená s otce, že za ním po škole zajdu. Zazvonila jsem na jejich zvonek, ale nikdo neotvíral. Bylo to zvláštní, jelikož jsme byli domluvení. Obešla jsem barák a koukala jsem se do oken. Pak jsem v obýváku uviděla ležet moje dvojče. Václav spal na gauči. Zabušila jsem na okno tak silně, že ho to probudilo. Uviděl mě a ukázal mi, ať jdu ke dveřím. Obešla jsem barák zpátky a on mě pustil dovnitř. Pak mi řekl, že fotr není doma. Hrozně mě to naštvalo. Byl tak nezodpovědný.

Bohužel mi jel autobus domů až za hodinu, a tak jsem poprosila Václava, jestli nemůžu zůstat na kafe. Nebyl moc nadšený, ale pozval mě dál a uvařil mi kafe. Povídat se mu moc nechtělo, a tak jsem se rozpovídala já. Všechno bylo lepší než to trapné ticho. Povídala jsem mu o škole a o kamarádkách. Stále vypadal znuděně, ale co se dalo dělat. Po chvíli trapného monologu jsem se ho zeptala, jestli by mu nevadilo, kdybych se k nim skočila osprchovat. Určitě byl rád, že přestanu mluvit a souhlasil.

Šla jsem do koupelny a svlékla jsme se. Vlezla jsem do sprchy a pustila jsem na sebe horký proud vody. Rozhodla jsem se, že ve sprše zůstanu co nejdéle, abych s Václavem už nemusela mluvit. Byla jsem ve sprše hrozně dlouho a už mě to začalo nudit. Z masážní sprchy jsem dostala chuť na sex. Měla jsem hodně času a mě napadlo, že bych tady mohla masturbovat. Václav určitě zase spí a tato sprcha byla velmi příjemná. Přiložila jsem sprchu k mému poštěváčku a nastavila jsem nejsilnější masáž. Sprcha mi příjemně bubnovala na stydké pysky a já jsem si ten pocit užívala. Co se však stalo pak, to nečekal asi nikdo. Když jsem na chvíli otevřela oči, uviděla jsem nahého Václava, který stál před sprchou a zíral na mě. Začala jsem kričet. Uvědomila jsem si, že jsem zapomněla zamknout dveře.

Václav ke mně hbitě přiskočil a zacpal mi pusu rukou. Zřejmě nechtěl, aby mě slyšeli sousedé. Nevěděla jsem, proč na mě koukal a proč je nahý. Nenápadně jsem se podívala dolů a uviděla jsem, že má erekci. Václav si všimnul, kam se koukám a sundal mi ruku z pusy. Nestihla jsem ani nic říct a začal mě líbat. Ucpal mi pusu svým jazykem a já jsem byla v naprostém šoku. Nemohla jsem pohnout ani prstem. Byla jsem naprosto ohromená. Líbalo mě moje vlastní dvojče. Když jsem se vzpamatovala, odtáhla jsem ho od sebe. Co blázníš? Zeptala jsem se ho. On mě však vší silou obejmul a pokračoval v líbání. Byla jsem zmatená a věděla jsem, že jeho silným pažím se neubráním. Ani nevím, jestli jsem se ubránit chtěla. Uměl totiž skvěle líbat. Začala jsem mu tedy polibky oplácet.

Stáli jsme tam, bratr a sestra, a líbali jsme se uprostřed tekoucí sprchy. Václav mě pak nadzvedl a já jsem na něj vyskočila a obejmula jsem ho nohama. Jeho penis se do mě narazil a já jsem povzdychla slastí. Pohyboval se v bocích a já jsem se mírně nadzvedávala. Penis se do mě zasouval a já jsem ho líbala více a více. Rychlost pohybů nám nestačila a tak jsem z něho sklouzla, otočila jsem se zády a předklonila jsem se. Václav do mě vsunul svůj penis a nabral tempo. Musela jsem se rukou chytnout zdi, abych nespadla. Do druhé ruky jsem vzala sprchu a držela si ji u poštěváčku. Václav do mě zasouval svůj penis a já jsem si u toho masážní hlavicí dráždila poštěváček. Václav do mě prudce narážel a mně se podlamovaly kolena.  Vzdychala jsem tak hlasitě, že nás sousedé museli slyšet. Můj bratr mě chytl za boky tak silně, až jsem vyjekla. Pak mě plácnul přes zadek a já jsem se v tu chvíli udělala. Václav mě pak plácl znovu a znovu. Věděla jsem, že ho to silně vzrušuje. Můj zadek už byl celý rudý a pak jsem dostala přes zadek naposledy. Bratr se svíjel v silném orgasmu a na poslední chvíli vytáhl penis z mojí vagíny a vystříkal se mi na záda. Jeho sperma jsem pak měla všude na zádech a na zadečku. Naštěstí jsem byla ve sprše, a tak jsem ho rychle smyla tekoucí vodou.

Autor příspěvku: Nikol