Poprvé se svým tátou v koupelně

Neměla jsem s otcem dobrý vztah. Přišlo mi že jsme k sobě nic necítili. On mě měl jako něco co splodil a já mu to opětovala. Tedy až do jednoho osudného dne.

 

 

 

Přestala jsem na sebe zírat v zrcadle a zkontrolovala jsem vanu. Bohužel v ní bylo ještě málo vody.  A tak jsem si do vany přidala pěnu a vrátila jsem se k zrcadlu. Sedla jsem si na zem a rozkročil jsem nohy. Už dlouho jsem se nekoukala na svou vagínu, a tak jsem ji zkontrolovala. Je už trošku zarostlá, zítra už bych si jí měla oholit. Mám takové průměrné pysky, ale poštěváček mám tak velký, že přes pysky jde vidět i když stojím s nohami u sebe. O to mám však větší slast, když mi ho někdo dráždí.Všechno se změnilo v jedno všední ráno, kdy jsem šla do naší obří vany. Vstala jsem trochu dřív, abych se stihla před školou pořádně vymydlit. Ucpala jsem odtok a začala jsem si napouštět vanu. Mezitím, co se napouštěla vana, jsem se svlékla a dívala jsem se na sebe do zrcadla. Měla jsem hezkou postavu, o tom není pochyb. Moje napjatá a bronzová kůže dodávala celému tvaru těla šmrnc. Prsa mám velikosti tři a já osobně si myslím, že je to ta nejlepší velikost. Bradavky mám velmi tmavé, a když si s nimi chvíli hraji, okamžitě se postaví a ztvrdnou. Někdy mám ztvrdlé bradavky, i když je zima. Všimla jsem si, že v takových situacích na mě kluci často koukají.  Otočila jsem se a hlava mi směřovala stále k zrcadlu, abych viděla na své pozadí. Zadek mám sice kulatý, ale stále by se mohl zlepšit, říkala jsem si. Přejela jsem si po něm rukou. Hebkou kůži tam ale určitě mám.

Konečně se napustila vana a já si do ní šla lehnout. Pěna mi zakrývala skoro celé tělo. Bylo to velmi příjemné a já jsem byla velmi nadržená. Zavřela jsem oči a vzpomínala jsem, kdy jsem měla naposledy sex. Bylo to už docela dávno. V tu chvíli jsme ucítila na svých prsou dotek něčí ruky. Lekla jsem se a nadskočila jsem. V tom se druhá ruka chytla mé pusy a já jsem nemohla vykřiknout. Byl to můj otec. Nevěřila jsem vlastním očím. Nemohla jsem vstřebat, co se právě děje. Byla jsem v šoku.

Otec byl nahý a zřejmě připravený na akci. Otočil si mě na břicho a hupsnul za mnou do vany. Přidržoval mi hlavu na půl pod vodou, abych nemohla mluvit. Chvilkami jsme nemohla ani dýchat, když mi hlavu zatlačil hluboko pod hladinu. Stále jsem nechtěla věřit tomu, že do mě doopravdy vklouzne. A přesto se stalo. Bez čekání a bez předehry, prostě do mě vklouzl svým penisem. Jeho ruce se stále držely na mých zádech a tlačili mé ústa pod hladinu. Voda na naše genitálie působila jako lubrikant. Jeho penis do mě vrážel zezadu a já si začala uvědomovat, že se mi ty pohyby líbí. Snažila jsem se zadečkem přirážet, abych příjemný pocit zintenzivnila. Vystrčila jsem zadek, co nejvíce to šlo. Jeho penis měl krásně zahnutý tvar, který mi dráždil bod G.

Můj otec si všiml, že se mi to začíná líbit a přesunul ruce z mých zad na můj zadeček a začal ho krouživými pohyby hladit. Já jsem se nadzvedla na rukou a zavzdychala jsem. Poté jsem se držela jen na jedné ruce a druhou jsem si hladila kozy. Moje bradavky byly vztyčené a velmi citlivé. Bublinky z pěny je rozdráždily. Po chvilce jsem přesunula svou ruku na kundičku. Stačilo opravdu jen pár krouživých pohybů a já jsem se zmítala ve vzrušující extázi. Měla jsem velmi silný orgasmus. O pár vteřin později jsem ucítila, jak otcovy pohyby zrychlily. Jeho penis zajížděl hlouběji a hlouběji do mě. Volnou ruku jsem propletla pod sebou a mačkala jeho varlata. To se mu velmi líbilo. Zmáčkla jsem mu je trošku silněji a on v tu chvíli vytáhl penis a vystříkal se na moje záda. Jeho semeno jsem mela všude, ale věděla jsem, že už musím do školy. Rychle jsem vyskočila z vany, utřela jsem se a během sekundy jsem se oblékla. Neotáčela jsem se, prostě jsem šla pryč. Po cestě do školy jsem si všimla, že mám ve vlasech ještě kousek spermatu, a tak jsem vytáhla kapesníček a utřela to. A pak jsem bez myšlenek šla svou starou známou a všední cestu do školy, jakoby se nic nestalo.

Autor příspěvku: Nikol