Šukala jsem s bráchou na dovolené

Já a brácha jezdíme každý rok na dovolenou s rodiči do Chorvatska. Moc si to užívám protože nachytám nějaký bronz.

 

 

 

Ke konci dovolené jsme se s bráchou rozhodli, že si zajdeme na místní diskotéku. Nebylo to nic velkého, ale k zábavě nám místní diskotéka stačila. Ten večer jsme se oba dobře oblékli, abychom zapůsobili na místní mládež. Já jsem se pořádně vymydlila, umyla jsem si vlasy a oholila jsem si svou kundu pro případ, že se mi nějaký kluk zalíbí.

Vyšli jsme z apartmánu těsně před půlnocí. Rodičům jsme ukradli z jejich tajných zásob flašku vodky. Cesta byla relativně dlouhá, trvalo nám přibližně 20 minut, než jsme se k diskotéce dostali. Mezitím jsme stihli vypít celou flašku vodky, a tak jsme byli hodně veselí. Po vstupu do klubu jsme ihned zabrali parket a trsali jsme. Nikdy jsme s bráchou na diskotéce nebyla, ale zjistila jsem, že tancuje dobře. Během našich tanečních kreací jsme pokukovali po opačném pohlaví. Snažila jsem se asi hodinu najít kluka, který by aspoň trochu vypadal dobře, ale nepodařilo se.

Když už nás začali pobolívat nohy, šli jsme si sednout na bar. Tam jsme si objednali ještě pár panáků. Bohužel si ani nepamatuji, kolik jich bylo. Předpokládám, že dost jelikož si toho pak už moc nepamatuji. Pamatuji si, jak jsme se shodli na tom, že tady pro nás nikdo není a že by bylo fajn jít radši domů. Oba dva zklamáni z večerního neúspěchu jsme se vydali zpátky na apartmán. Jelikož jsme byli oba hodně pod parou, cesta se zdála delší, než předtím. Potáceli jsme se nocí, zavěšeni jeden o druhého. Po asi půl hodině chůze jsme si začali povídat o intimnějších věcech. Přiznali jsme si, že jsme oba zklamaní, protože jsme očekávali sex. Já jsem bráchovi řekla, že jsem se na to dokonce i oholila. Smáli jsme se tomu, a pak řekl, že vyzkouší, jak dobře jsem oholená. Strčil mi ruku do kalhot a přejel mi přes mou mušličku. Mně se to moc líbilo. Zajela jsem mu do trenek, abych zjistila, jestli se taky připravil. K mému údivu jsem ucítila jeho silnou erekci. Ještě chvíli jsme ohmatávala jeho penis a rozhlížela se kolem. Všude bylo pusto a prázdno. Nikde žádné lampy, ani měsíc nesvítil. Byli jsme někde u polní cestičky.

Bratr mi zajel prstem dovnitř. Pak ho vytáhl a strčil si ho do pusy. Hmmm, chutnáš výborně, řekl. Poté mi dal kraťásky na bok a posunul si trenky dolů tak, aby měl jeho penis volnost. Otočila jsem se a předklonila se. Kraťasy jsem si posunula ještě více na bok, aby měl volný přístup. Na nic jsme nečekali. Strčil svůj penis hluboko do mě. Bez dlouhé předehry, bez čekání. Jakoby věděl, co mám ráda. Své ruce položil na mé boky a houpal mě dopředu a dozadu. Zarážel mi ho do mého vnitra. Byla jsem tak vzrušená a mokrá, že mi moje tekutina tekla i po stehnech. Pronikal do mě můj vlastní bratr a mně se to líbilo. Abych přidala na intenzitě svého požitku, položila jsem si dva prsty na poštěváček a krouživými pohyby jsem ho masírovala. Vzdychala jsem tak hlasitě, že jsem musela probudit všechny na kilometry daleko. Bratrovi se asi moje hlasité vyjadřování líbilo, a tak mě pořádně plácl po zadku. Takový pohyb jsem nečekala a velmi hlasitě jsem vyjekla. To mu nejspíš dodalo ještě více na odvaze, a tak můj zadeček propléskával častěji a častěji. Měla jsem ho pak celý oteklý a červený.

Naše tempo se zrychlovalo, naše vášeň rostla. Moje krouživé pohyby se zintenzivnily. Brácha nabral rychlé tempo a já jsem si užívala každé jeho zastrčení penisu do mé jeskyňky. Všechno dostalo rychlý spád. Já křičela v náporu orgasmu a můj bratr se dostával k vrcholu. Měla jsem neuvěřitelně silný orgasmus. Po pár sekundách se dostával na řadu bratr. Naštěstí stihl vyndat svůj penis. Jeho semeno stříkalo vzduchem a dopadlo na moje záda. Přes tričko jsem ucítila, jak mi něco teplého a mokrého stéká po bocích. Myslím, že část ejakulace jsem měla i ve vlasech. A co vám o této noci můžu ještě říct? Nevím, jak se to zběhlo, ale vím, že už se to nikdy nemůže stát.

Autor příspěvku: Nikol