Extrémní úlet se sexuálním otrokem

Po dlouhé době  jsme něco opět podnikli v bdsm. Zpočátku se však zdálo, že nic nebude. Otrok neposlouchal. Nechtěla jsem ho za to nějak moc bít…. „Copak?“ Zeptal se. „Nic.“ Řekla jsem. „Co se děje?!“ Přitvrdil. Ležící nahý na posteli vedle mě. „Neposloucháš!“ Odvětila jsem. „Protože vím, že stejně dostanu. Dostanu tak či tak.“ Uvědomila jsem si, že toto byla chyba ve mě. Vím, že výprask není zrovna to, co upřednostňuje….

„Tak já už budu poslouchat. Pro svou paní cokoli.“ „Ne… Jestli nechceš. Nebudu tě nutit.“ „Ale já chci. Co si paní bude přát?“ Zeptal se a políbil mě na krk. „Přines mi boty.“ Zvedl se a přinesl mi mé kozačky. Položila jsem je před něj. „Umýt.“ Začal je jazykem mýt. Aniž by se jich dotjl rukou. „Umyto paní.“ Řekl.

Vzala jsem si botu do ruky a otočila ji, abych viděla podrážku. „A co podrážka ta tam jako není nebo co?“ Řekla jsem. Políbil mi nohu na důkaz omluvy. „Promiňte paní.“ Obula jsem si botu. A položila nohu na zem. Mohla by jste ji trošku nadzvednout prosím.“ Zvedla jsem ji. Kelkl si na čtyři a začal ji opět čistit. Uhnula jsem sni do leva, aby musel momojít. Potom zase dolů a pak do prava a ještě vysoko. Tak se musel opět pohnout. Bavila jsem se pohledem na něj.

Lehl si pod botu a já mu jí nastavila nad obličej. Lízal hezky podrážku. A já mu nohu na obličej položila úplně. Jak ležel, tak mu hezky stál. Ach jak mu to slušelo u mých nohou. Potom jsem mu botu položila na hruď a na jeho čůráčka a trošku přišlápla. Poté jsem si vzala druhou botu a položila ji před něj. „Obout.“

Řekla jsem. Uchopil botu rozepl zip. A snažil se mi botu obout. Ale jak jsem natahla špičku, tak mu to nešlo. „Ale paní..“ Řekl. „To nejde.“ „Ale to je tvůj problém.“ Odvětila jsem. Nakonec mi ji obul a začal čistit. „Jestli tam bude jen flíček, tak těnakopu do prdele!“ Varovala jsem ho. Musel mi ji stejně jako tu předchozí, čistit bez pomocí rukou.. „Hotovo paní.“

Řekl po chvíli. Koukla jsem se na botu. A na patě byl flek. „Tomuhle říkáš čisté!!!“ Zlobila jsem se a ukázala prstem na flek na botě. „Otočit!“ „Notak…“ „Otoč se říkám.“ Otočil se, tak že byl hlavou odemě. Vstala jsem. A kopla ho špičkou boty přimo do prdele. Uplně se hýbl dopředu.. „Tak a teď to dočisti.“ Řekla jsem. Uchopil moji nohu a olízl patu boty. Kelček na čtyřech.

„No vidíš, že to jde. A otoč se.“ Otočil se hlavou do prostoru místo ke zdi. Sedla jsem si mu na záda. „Jedeme koníčku.“ Poručila jsem mu. Tak šel. „Rychleji!“ Poručila a uhodila ho. „To bolí paní.“ „Nezájem alespoň dojdi zase zpět!“ Došel tedy na začátek místnosti a pak zase zpět. Sedla jsem si na postel a sundala si boty. Lehla si na postel. „Pojď sem.“ Lehl si na mě.

Lehl si vedle mě a začal mi prstama jezdit v kundě. Byla jsem už tak dost vzrušená z toho a a ještě tohle…  Potom si lehl vedle mě. Já si na něj sedla a strčila si ho tam. Nadzvedla jsem se a on začal ve mně hezky jezdit. Myslela jsem, že se slastí zblázním…. Ještě k tomu když jednou za čas přirazil silněji.. „Moje děvka.“ „Ano paní. Jsem vaše čubka..“

Autor příspěvku: Sabča