Podezřelý pronájem bytu

Bylo to v období, kdy jsme se (ne)rozešli s Kamčou. Na hledání pronájmu nebylo zrovna vhodné období, a pár návštěv inzerátů spolubydlení skončilo úplným fiaskem. Otevřel jsem seznamku nejen pro gaye a koukl se do inzerátu. Pán tam pronajímal pokoj, více prý osobně. Ve druhém inzerátu hledali dva muži spolubydlícího, ale až za pár měsíců. Odpověděl jsem pánovi z prvního inzerátu a domluvili jsme si schůzku. „Čauky!“ Ozvalo se, když se otevřely vchodové dveře. Šli jsme nahoru. Výtah nefungoval, a tak jsem přemýšlel, čím mě pán už odrazuje. Bylo toho docela dost, ale potřeboval jsem bydlet.

„Je to průchozí, nevadí?“ Ukázal na postel, o kterou se zakopávalo cestou do obyváku. V bytě byl podivný zápach, jakoby se neuklízel dlouho. No, vypadalo to o něco líp, než ubytovna a měl jsem to všude blízko. I do cvokárny. Pán mi hrdě předvedl vymoženosti bytu. Včetně pokročilého kávovaru, který mě tam asi jediný zaujal.

„A ty jsi co? Hetero, gay, bisexuál?“ Zeptal se a já mu odpověděl, přestože ta otázka nijak s ničím nesouvisela a byla první, na kterou se zeptal. „Hmm, tak bičko jo?“ Řekl pán, že tu občas pořádá různé chlastací akce , jestli mi to nevadí. Řekl jsem že ne. „Že jsi bičko, tak ti dám slevu.“ Řekl a navrhl novou cenu pokoje, která mě zviklala, protože jsem potřeboval bydlet. „Hele a mohl by ses občas věnovat mému často nadrženému ocasu?“ Zeptal se nesměle.

Byl jsem natolik zoufalý a potřeboval jsem bydlet, že jsem odpověděl ano. Čurák jako čurák, tak jsem mu ho vzal do pusy a začal ho hulit. Moc se mi to nelíbilo, ale doufal jsem ve spokojené bydlení za pár korun. Chlápkovi se to hodně líbilo a během pár minut se mi udělal do pusy, já jeho sperma vyplivnul na terasu a oddychl si, že je to za mnou.

Dík, řekl a v počítači před tiskem smlouvy umazal další částku, což bylo docela sympatické na tom všem. Ještě ten den jsem si stěhoval věci. Pán se pozval, že mi pomůže vybalovat, ale hrabal se jen v mých spoďárech. A ty věci stejně nebylo kam dát, protože místnost vypadala předsíňově. Ale potřeboval jsem bydlet a ta částka byla pakatel.

Týden se tam bydlelo docela dobře. Pak začal pán vyžadovat, ať spím a chodím nahý. Nad tím jsem ještě mávl rukou. Pak začal pořádat svoje alkoholové dýchánky. Vodil si tam hlavně gaye, takže vyžadoval po mě před nimi různé věci. Já potřeboval bydlet a nové bydlení mělo být volné až za dva měsíce u jednoho páru. Řešil jsem to tak, že jsem se jeho alkoholovým večírkům snažil vyhýbat účastí na jiných alkoholových večírcích.

Jenže když jsem se vrátil brzo k ránu, tak mi z ničeho nic před ostatními dal facku, co si to prý dovoluju. V minulosti prý měl manželku a asi jsem mu jí v něčem připomínal, asi když to do mě strkal.

Vrchol bylo, když jsem spal ignorujíc jejich večírek, tak mi byl schopný vlézt do postele. K pobavení ostatních odhrnul přikrývku, pod kterou jsem byl nahý a nechal je dělat narážky. Pak si přilehl a zasunul do mě. Já ho to dělat nechal, protože to v tu chvíli bylo i vzrušující. Než začali o mou postel zakopávat ty, které si tam pozval. Nejdřív jsem myslel, že to je zase on, ale pak jsem zjistil, že je to někdo jiný.

S kondomem se moc nenamáhali. Chodívali se do mé postele dělat pravidelně pod záminkou dědkovy party, která je jinak ani moc nebavila. Když už jsem měl na sobě i v sobě jejich semeno, tak mi začal kdosi chcát na hlavu, takže jsem šel spát na terasu (vzpomínal jsem na svojí Nikol), kde si netroufli.

Většinou. Když jsem to vyprávěl páru, se kterými jsem měl bydlet poté, tak pokoj uvolnili o měsíc dřív. S perverzním dědkem jsem se ani neloučil (nechtěl jsem zase dostat pár facek), prostě jsme s Lukášema popadli všechny moje věci a naházeli je do auta.

Autor příspěvku: Sabča