Naše starší sousedka

Když se to stalo, bylo mi čerstvých 16 let. Bydlíme v rodinném domě vedle milé sousedky, paní Horové. Je to již postarší dáma, v té době jí bylo asi 55 let, silnější postavy, s pořádným zadečkem a obříma kozama. Když paní Horová někam odjížděla, už odmalička mě prosila, abych k ní domů chodil zalévat kytky a dávat kočkám žrádlo. Tenkrát opět někam odjela a na mě zůstala povinnost chodit každý den k ní domů, zalévat kytky a starat se o kočky. Poslední den jsem šel znovu na pravidelnou návštěvu, ale překvapilo mě, že bylo odemčeno. Vešel jsem tedy dovnitř a procházel domem, když v tom jsem si všiml paní Horové, jak spí v ložnici, úplně nahá a s nohama široce rozevřenýma proti mě.
Ležela tam přede mnou a já si vzrušeně prohlížel její hustě zarostlou kundu a krásný velký vemena. Tvrdě spala a mě se začal v kalhotách prudce vzdouvat čurák. Věděl sem, že je to starší paní, ale já byl strašně nadrženej a se ženou sem to ještě nedělal. Vytáhl jsem ho ven z kalhot a začal si ho nad tou starou kurvou honit, zatímco ona pořád tvrdě spala. Už sem nemohl jen koukat a začal sem jí vysávat ty její ohromný cecky, stály se jí bradavky na jejích velkých dvorcích. Hnětl sem ty vemena a pořád jich měl plnou hubu. V tom se začala otáčet a otevírat oči, rychle sem uskočil a čekal, co bude. Promnula si oči a koukla na mě, jak před ní stojím s napruženým klackem v ruce.

Byla překvapená a vylekaně z ní akorát vyšlo: „Co to tu děláš Honzíku? Neříkej, že tě může vzrušit taková žena v letech jako sem já.“ Začal sem koktat, že je to nádherná ženská a že má úžasný kozy a parádně zarostlou kundu. Pak sem ji sdělil, že bych ji strašně rád pořadně vymrdal.

Tvářila se překvapeně, ale bylo vidět, jak jí to těší a vzrušuje. „A co ti v tom brání, ty můj malej bejčku.“ Ihned sem začal pokračovat v obdělavání jejich koziček, všemožně mi je nastavovala.Už jsem se nemohl dočkat, jak sjedu na tu zarostlou beranici. Začal sem se prodírat jazykem tím houštím, až sem narazil na tu krásně rozpělenou, vlhkou starou kundu. Lízal sem, jak zběsilej, strkal jazyk dovnitř, až krásně tekla a mlaskala jako prase. Pomohl jsem si prstama a pořádně ji  prsty šukal, nabodávala se jako divá a řvala, že to už 15 let nezažila.

Pochutnával sem si na její sladké šťávě. Byl sem nadrženej, že sem ji začal lízat celou masitou prdel a jazykem zajížděl do její druhý dírečky. V tom začala řvát, ať už ji půjčím svýho ptáka, ihned sem tý nadržený samici narval ptáka do pusy a ona moc dobře věděla, co s ním, kouřila jako smyslů zbavená a já už to po chvíli nevydržel a naplnil ji hubu pořádnou sprškou, všechno spolykala a olizovala mi celýho čůráka, aby jí ani kapička neunikla.

Už to nemohla vydržet a prosila, ať jí ho tam strčím a pořádně jí vyšukám. Nenechal sem se dlouho pobízet a už sem byl v tý nádherně hluboký měkký kuničce. Vrážel sem ho do ní a přitom obdělával její cecky, bylo to neuvěřitelné. Začal sem jí strkat prsty do prdele a už sem cítil, jak na mě jde další výstřik, všechno sem to do tý bachyně vystříkal, jenom vyhrkla a slastně pomlaskávala.

Otočila se ke mně zády a poručila, ať ji šukám do prdele, že to má moc ráda. Poslechl sem a začal pomalu vjíždět čůrákem do masitého zadečku, chvíli trvalo než to šlo pořádně, ale potom sem v ní jezdil jedna báseň. Ruku sem měl pořád na její mokré kundě, ze které vytékala krásná směs moji a její šťávy, dával sem jí to olizovat a moc si pochutnávala, neodolal sem a lízal to taky. Po dlouhé chvíli sem pak vystříkal zbytkem mýho semene i její prdel.

Hned si strčila ptáka do huby, že miluje vůni svojí prdelky, důkladně mi ho očistila. Pak jsem neodolal a ještě jednou sem jí pořádně začal lízat frndu, byla to dobrota. Nakonec mi poděkovala a říkala, že to musíme brzy zopakovat.

Autor příspěvku: Nikol