Nemravná sestřička

Když jsem se vrátil domů z hospody, kam jsem zašel se spolužáky na dvě pivka, nutně jsem potřeboval čůrat. V koupelně, kde máme vanu i záchod, se koupala moje mladší sestřička, ale já věděl, že pokud se nevyčůrám, pustím to do kalhot. Nebo do květináče, který stál na chodbě, ale to by se mámě asi nelíbilo. Takže jsem zkrátka vešel do koupelny, kde ve vaně ležela moje 16-letá sestřička. Nedalo mi to a pořádně jsem si prohlédl její trojky kozičky a dohladka oholenou kudničku, která se na mě smála z vody. Ségra se lekla, začala se zakrývat a častovat mě nadávkami, co tam jako dělám a že jsem prase, když na ní koukám. Řekl jsem jí, že pokud mě nenechá vyčůrat, bude mít na svědomí moje mokré rifle. Pak jsem vytáhl péro a normálně jsem se vyčůral, ségra na mě přitom čuměla s pusinkou dokořán.

Vždycky jsem se před sebou styděli. Strčil jsem ptáka zase zpátky do kalhot a měl se pomalu k odchodu. Když sem si umýval ruce řekla mi ségra ať dojdu k vaně kde se umývala. Přišel sem k ní a ona odkryla svoje kozy a řekla mi ať se pořádně kouknu. Neměl jsem zapotřebí aby si myslela že jí chci ošukat a ona to pak řekne mamce. Tak sem jí řekl hm kozy a co já s tím. Ségra hned odpověděla že pokud budu chtít můžu si sáhnout, ale pod podmínkou že ona si bude moct sáhnout na moje péro.

Nechtěl jsem na sobě dát něco znát, ale ségra to hned poznala.  Nahá sestřička mě vzrušila. Souhlasil jsem a sáhl jsem si na její kozy a mačkal jí bradavky. Začínaly tuhnout. Nechtěl jsem přestat ale ségra mi řekla že už to stačilo že je na řadě teď ona. Řekla mi ať si stáhnu kalhoty. Odvětil jsem jí že to ona něco chce, tak ať mi je stáhne sama. Stáhla mi tedy kalhoty a můj pták visel k zemi dolů. Sestřička mi řekla že ještě takovýho nikdy neviděla, dokonce ani nedržela. Řekl jsem jí ať se dívá a jestli chce, ať si sáhne. Měli jsme spolu přece domluvu. Ségra ho chytla a začala si ho prohlížet. Po chvíli prohlížení mi ho začala honit. Zeptal jsem se co dělá. Ona jen neboj bude se ti to líbit.Jen to dořekla už měla mýho čuráka v puse a krásně mi ho kouřila jako nikdy nikdo. Užíval jsem si kuřbu a začal jsem sestřičce opět sahat na kozičky. Po chvíli mi v něm začalo cukat a ségra si ho vytáhla z pusy a tak sem jí postříkal obličej i s kozama. Trochu toho měla i ve vlasech.

Schoval jsem ho do kalhot a chystal se odejít, když v tom mě chytla ségra za ruku a řekla, že když mě udělala ona, tak teď musím udělat já ji. Nemusela mě prosit dvakrát. Svlékl jsem se a skočil za ní do vany. Sestřička si sedla na okraj vany a já jsem si klekl pod ní. Měl jsem před očima tu její krásně oholenou a mokrou kundičku. Prstem jsem jí začal jezdit po poštěváčku, který byl naběhlý. Potom jsem místo prstu použil jazyk a prst jsem jí strčil do její růžovoučké jeskyňky. Začala pomalu vzdychat a já jsem ho už měl znovu v pozoru. Za chvíli byla ségra úplně vlhká a vzdychala mnohem rychleji. Pak mi přitlačila rukou mojí hlavu k její kundě a v tu chvíli se udělala. Svíjela se a málem spadla z okraje vany ven. Když její orgasmus odezněl řekla mi že chce toho mýho čuráka ve svý broskvičce. Nenamítal jsem nic a stoupl jsem si a přejížděl jsem jí okolo pičky a dráždil jsem jí. Zvýšila na mě hlas ať jí ho tam strčím, že ho tam chce. Ještě chvilku jsem jí dráždil, až se sama ke mě posunula a můj čurák vnikl do její uzoučké a vlhké kundičky.
Začal jsem pomalu přirážet a ségra přirážela proti mým pohybům. Během chvíle jsem zrychloval a ségra začala zase rychleji vzdychat. Tvrději jsem přirážel a přitom jí mačkal kozy. Za chvíli vykřikla a už tak dost úzká kunda mi zmáčkla péro a mačkala ho tak že jsem se vystříkal do ní. Po chvíli její sevření ustoupilo a já ho mohl vytáhnout ven.

Moje semeno vytékalo ven s jejími šťávami. Pak jsem se oba vykoupali, usišili a oblékli a šli jsem každý do svého pokoje. Asi za hodinu za mnou došla ségra a sedla si ke mě na postel. Zeptal jsem se co chce. Hned se rozpovídala a řekla mi že to co se stalo zůstane jenom mezi námi. Hlavou mi proběhla myšlenka že lepší šukačku jsem nezažil a že toho ještě využiju. Řekl jsem jí že to zůstane mezi námi ale že to nebylo naposled co jsme si takhle zašukali. Ségra odpověděla že s tím za mnou taky přišla, že lepší sex nikdy nezažila.

Sestřička mě pohladila přes trenýrky po mém penisu, dala mi pusu na dobrou noc a odešla.

 

Autor příspěvku: Nikol