První sex se žhavou maminou

Začalo to úplně nenápadně, jelikož se blížily Vánoce a blížily se tedy i prázdniny, ke kterým nám připadlo tři dny ředitelského volna z důvodu rekonstrukce školy.
A proto, že jsme se chystali stavět nový dům ve vesnici, odkud pochází táta, tak bydlíme u babičky a dědy, pouze tedy já a táta, máma s mladším bráchou jsou doma.
Škola nám tedy končila v úterý a táta v práci jako normálně v pátek.
A tak pro mě mamka přijela ještě v úterý.

 Když jsme přijeli domu, vyložili jsme mé špinavé hadry a notebook z auta a šli dom. Prádlo jsem roztřídil a šel jsem se zeptat mámy, jaký mám dát prášek do pračky. Nevěděl jsem o tom, že si převléká triko, protože se s ní bavil brácha a tak jsem vlezl do obýváku a tam máma jen v kalhotech a podprsence.
Ona mi odpověděla okamžitě, tak jsem se otočil a šel zpátky. Nedalo mi to a vrátil se, abych se zeptal, jestli nemá nějaké hadry ještě ona a než odpověděla, tak jsem se kochal jejíma prsama v napůl krajkové žluté podprsence. Bože, bylo to jako situace z nějakého porna.

Snažila se je zakrýt trikem.
Tak jsem zapnul pračku a šel do pokoje. Bylo pozdě a tak jsem šel koukat s mámou na televizi. Brácha už spal, takže jsem myslel na ta její překrásná prsa, která úplně naplnila ty dva košíky. NÁDHERA!!!

Když jsem si sedl na křeslo, už byla v noční košili, pod kterou měla ještě košilku a jen kalhotky.
Chtěla, abych ji namazal nohy nějakým krémem, neodmítl jsem. Dala si nohy přes mé a já jí je namazal a masíroval. Po hodině řekla, že to stačí.
Tak jsem šel spát.

Ráno brácha vstával do školy a máma ho odváděla. Když přišla, už jsem byl vzhůru a akorát jsem vstal.
Ona si stáhla džíny, pod kterými měla černé kalhotky s červeným krakováním na ohanbí. Vzala si šortky, ve kterých normálně chodila po domu a šla zase do obýváku si převléct triko. Tentokrát měla černou podprsenku bez krajkování, ale měnila si ji za tu žlutou. Tak jsem otevřel dveře do obýváku a viděl, jak se ji snaží odepnout a nešlo jí to. Tak jsem tam vlezl i přes její řeči, abych tam nelez.

Tak jsem jí tu podprdu odepl, řekla mi „teď jdi pryč!“ já jsem ji neposlech.
A tak jsem ji řekl, že ji miluji a ona, že mě taky, tak ale ať tedy jdu. Já jsem ji ale chytil a otočil si ji prsama ke mně a ona na mě zařvala, co dělám! Podprsenka ji v tu chvíli držela jen za ramena. Objal sem ji a dal ji pusu, až jsme se začali líbat. Pomalu jsem ji začal stahovat podprsenku, osahávat a hladit zadek. Samozřejmě bez přestání líbání. Po chvíli jsem strčil pár prstů pod její kalhotky. Pak mamka přestala, že tohle nejde, že toho musíme nechat a že to nesmí opakovat. Já ji ale dál hladil po buchtičce a cítil, jak je vlhká. Vzal sem ji za ruku a vedl ji do ložnice. Mamka se vůbec nebránila. Položil jsem ji do postele, kde jsme se dál líbali a já ji celou osahával, mačkal a líbal ji prsa.

Po chvíli mi začala osahávat pinďoura, který byl už plný krve a pevně stál. Rychle jsem se svlékl a začal sem ji lízat. Neholila se, takže měla kundičku pěkně chlupatou. Mě to ale nevadilo a lízal sem ji mezi pysky. Byla už pěkně mokrá a já chtěl konečně zasunout. Přesunul sem se výš a konečně jsem ji začal šoustat. Mačkal sem ty její velký prsa a divoce přirážel asi patnáct minut.
Po chvíli šukání řekla, že mi ho vyhoní. Postavil sem se vedle postele, mamka si klekla přede mě a pomalu mě honila. Asi za 2 minuty jsem byl hotov. Na to mamka čekala, otevřela pusinku a všechno moje bílé stříkající semeno spolykala.

Od té doby se přede mnou nestyděla, dokonce jsme souložili ještě třikrát.
Na to, že je mamce přes čtyřicet let, je nádherná. Nenosí moc upnutá trička, čímž schovává svoje krásný prsa, ale ty já moc dobře znám.

Autor příspěvku: Sabča