Sex s přítelem v suterénu hotelu

Já a můj přítel jsme se rozhodli vypadnout z města a odjet někam do hor. Nakonec jsme zvolily Orlické hory.

Po každém večerním návratu jsme padali znaveni do peřin útulného pokoje místního hotelu a nevystrčili ani nos. Již jsme na horách třetí den, a síly v našich organismech se opět začínají soustředit na něco jiného, než na neustálou únavu. Rozhodli jsme se tedy povyrazit se a zpestřit náš pobyt celonočním flámem. Příprava začala sprchou. Po celodenní dřině je to na pováženou, a představa krásně se sprchujícího těla v horké vodě, která stéká a hladí mé kozy, mě vzrušuje. Začínám se moc těšit.

Náhle jsme byli vyvedeni z omylu, že zrovna na nás a dnes se dostane ve sprchách řada. Nejspíš každý obyvatel našeho hotelu se dnes rozhodl vyrazit do společnosti ve stejný čas. Nic naplat, povzdechli jsme si v domnění, že se dnes nikam nedostaneme. Napadla mě myšlenka, vplížit se do suterénu hotelu, kde je sušárna, ale také velká sprcha s vlastním bojlerem což znamená, že o teplou vodu nebude nouze.

Vplížili jsme se tedy do sušárny, ze které se stala obrovská koupelna zdobená velkými zrcadly k našemu potěšení. Někdo ji zde používal jen sám pro sebe. Pomalu s nadšením odhazuji svršky a mému miláčkovi chystám překvapení. Stojím tu před zrcadly v krásném černém krajkovém prádle, a kroutím se v rytmu těch nejerotičtějších pohybů, které rozpalují. Snažím se každý pohyb vychutnat tak, že mě samotnou vzrušuje. Nastavuji žádostivě zadeček a krajkové kalhotky pomalu stahuji. Na okamžik přestávám, otáčím se, rozepínám podprsenku, ze které se vyvalí krásná pevná ňadra.

Pohlédnu Karlovi do očí, a zahlédnu dva jiskrné ohýnky. Kalhoty má již dávno stažené a zprostřed těla mu ční naběhlý penis. Laškuji dál. Pouštím sprchu a prudké kapky nechávám tříštit o naběhlé bradavky, rukou si jezdím mezi stehny a s rošťáckým úsměvem mu dávám najevo, ať přistoupí blíž. Uchopím jeho ocas do ruky, trochu ho pohoním a v ústech začnu sát. Špičkou jazyka dráždím, lížu a hltám jeho žalud tak, že začíná být jako buchar, a to je čas strčit ho do rozdováděné lasturky.

Bere mě do náruče, a vstoje narazí na svého tvrdého ptáka. Začínáme se zmítat v opojení. Horká voda nás hladí a dráždí všude tam, kam naše ruce nedosáhnou. Karel drží a okusuje moje kozičky tak pevně, až vyjeknu bolestí. Naše vzdechy začínají nabývat na rychlejším tempu. Drsnými přírazy narážím na studenou stěnu sprchy, a zmítám se jako gazela při honbě za divokou zvěří. Blížíme se současně k vrcholu. Ječíme, řveme a necháváme se polít a unášet posledními záškuby rozkoše. Polila mě horká láva, kterou vzápětí smyly kapky vody. Jsme nádherně uspokojeni před večerním flámem.

Poslala jsem Karla do pokoje, aby se připravil, a sama zůstávám a oddávám se návalu prudké vody, která mě božsky masíruje. Opět na mě přichází to pokušení poškádlit se, roztahuji nohy a prsty mnu poštěváček vystupující z mojí lasturky. Začínám se oddávat této hře. Jednou rukou rejdím prsty mezi stehny a druhou si hladím velké vztyčené bradavky. Pomalým tempem vzdychám, svůj obraz se snažím rozpoznat v zrcadle, které je zamlženo, ale v tom vidím opodál muže středních let pozorujícího moje počínání.

Jsem překvapena, ale on přistupuje blíž, poklekne a něžnými polibky líbá mé bříško. Líbí se mi to, a tak neodporuji a nechávám se unášet pocity, které mi neočekávané vzrušení přináší. Postupuje niž, a já malým krůčkem roztáhnu nohy tak, aby svým jazýčkem mohl rejdit v mé lasturce. Bere poštěváček do svých úst, cumlá ho a lehce ho saje. Náhle mě začne lízat celou šířkou jazyka víc a víc. Chvěji se, vzdychám a v očividném očekávání co bude dál, prožívám orgasmus.

Bere mě do náruče a pokládá na velkou froté předložku před sprchou. Krásně si pohrává s mými kozičkami a saje mé bradavky. Pomalým, ale jistým pohybem pána středních let sundá ze sebe zbytek mokrých věcí, a obrátí si mě zadečkem k sobě. Líbá mé křivky a olizuje rýhu páteře, která se prohýbá pod jeho stisky. Prvně se mě dotýká  jeho velký žilnatý penis. A já vzdychám, jako by to bylo poprvé, co cítím dotyky silného mužství. Nechávám se vést a obracet podle jeho představ. Má dírka se již těší na sevření toho velkého ocasu a můj zadeček je připraven na vniknutí zezadu.

Pár pohybů stačilo k přijetí jeho bucharu do mé lasturky a nyní mě přidržuje vyšpulený zadeček rukou tak, že odolávat jeho nárazům je jako zastavit rozjetý vlak. Kroutím se a sténám v návalech rozkoše a svírám stahy toho velkého ptáka, jehož žalud mě dráždí na poševním vchodu tak silně, že teču každým pohybem. Naše těl jsou v extázi. Jeho mohutný ocas je nalitý k prasknutí a má kundička na roztržení. Velká ruka dráždí poštěváček a jeho ústa se zakusují do zmítající se šíje. Již je to k nevydržení a dochází k explozi. Jeho semeno postříkalo mé dvě rozkošné půlečky zadečku, ale není se kde omýt, teplá voda je vyčerpaná a já taky.

Autor příspěvku: Nikol