Šukání s Irenkou – české porno

Nevím, jestli se vám už taky někdy stalo, že jste dostali chuť na sex v nevhodnou dobu a na nepravém místě. Není to tak dávno, co mně přišla do obchodu vyzvednout Irena. Zatáhl jsem roletu a vtom to na mně přišlo. Stoupl jsem si za ní a vzal jsem jí kolem pas. Musím Tě mít hned teď a tady, pomyslel jsem si a začal jí rozepínat halenku.

Nejdřív se trošku zarazila, ale pak ke mně pootočila hlavu a přisála se na má ústa v dlouhém polibku. Přejížděl sem rukama po jejích nádherných kozách, až jí pod mými doteky začaly tvrdnout bradavky a já dostal chuť vzít do rtů její sladké maliny a polaskat je jazykem. Zaregistroval jsem její ruku na svém ocase, kterého v mžiku vysvobodila za zajetí těsných kalhot, sklonila se k němu a přisála se na lesknoucí žalud, až jsem slabě hekl. A potom nastal koncert. Probíral jsem se v jejích vlasech a vnímal každičkým nervem tu báječnou předehru, při níž můj ocas zajížděl do Ireniných bezedných úst ve stále kratších intervalech. Všiml jsem si, jak se celá třese. To kouření jí natolik vzrušilo, že nevydržela a zajela si volnou rukou mezi nohy. Ale asi to pro ní nebylo to pravé ořechové, protože se bleskurychle vyhoupla na prodejní pult, pohodlně se uvelebila a znovu si nasadila mého čuráka ke rtům.
To její mazlení mně přivádělo k šílenství. Byl to nádherný pocit se takhle krásně vykuřovat, ale pohled na její roztažená stehna s dlouhou narůžovělou spárou kundy byl k nevydržení. Vyskočil jsem za ní, abych se v ní uhnízdil, ale asi to ještě nebyl ten správný okamžik. Proklouzla mi pod rukama jako had, otočila si mě na záda a znovu zaútočila na můj ztopořený ocas. Byl jsem vyrajcovaný na nejvyšší možnou míru a třásl jsem se nedočkavostí, abych už konečně mohl zaútočit na její rozkošnou píču. Nastavil jsem žalud k ústí jejího díry a několikrát přejel po celé délce, abych co nejvíce vystupňoval její vášeň. Vnikl jsem do její hladké české kundy jako namydlený a začal konečně systematicky přirážet. Pohodila hlavou a z úst se jí konečně vydraly první výkřiky vášně.
Bylo mně v ní moc dobře. Kundí svaly pracovaly na plné obrátky a já cítil, jak se stahují kolem ocasu v pravidelných intervalech a jak se ke špici mého nateklého žaludu hrne nebezpečný tlak. Vyklouzl jsem ven, ale vzápětí jsem si ji otočil čelem k sobě a vleže si ji na sebe posadil. Vířivě na mě dosedla a dala se do divoké jízdy, až jsem litoval, že jsem si vymyslel zrovna tuhle polohu. Když už jsem se řítil k omamnému vrcholu naší společné vášně, rychle se překulila a vzala to zády ke mně. Nadzvedávala se a zase dosedala, jako by nikdy neměla mít dost. Nikdy dřív jsem u ní nezažil takovou extázi. Irena měnila polohy jako šílená, chvíli mně zdolávala v leže, potom jsem zase musel já na ni dorážet zezadu. Vyrážela svým oblým zadečkem proti mému čurákovi, až zajížděl téměř na samé dno její kundy a řičela na mně rozkoší, jak jsem jí nikdy před tím ještě neslyšel.
Nevím, jak ten náš souboj trval dlouho. Byl jsem jen schopen vnímat příjemné teplo a vzrušující tlak její rozdováděné píči, který způsobil mohutnou explozi, jež zasáhla její dmoucí prsa. Pumpoval jsem ze sebe všechny ty dlouho zadržované dávky spermatu. Teď proudily bez jakýkoliv zábran na bělostnou pokožku a odnášely s sebou spalující žár, který dokáže vynést člověka na vrchol jeho blaženosti….
V pozdní večer jsem jel domů trolejbusem. Na za stávce přistoupila do autobusu Irena. Nejdříve mě neviděla, ale potom jsem na ní kývl. Přišla ke mně. Uvolnil jsem jí místo u okna. Ovanula mě vůně ` silného parfému. Pozorně jsem si jí prohlédl. Měla na sobě kožené sako, pod ním elastický svetřík, který pevně kopíroval její vystrčené šestky. Černou sukni do půli stehen, černé punčochy a na nohou červené lakované lodičky na vysokém jehlovém podpatku.
„Ahoj“, řekl jsem, když dosedla. „Tak jak se mají tvoje dcery?“
„Dneska nejsou doma, šly na diskotéku. Jsem sama.“
„ Ale, ty chuděrko,“ řekl jsem a pohladil jsem ji po stehně a přitom trochu vyhrnul beztak už krátkou sukni.
„Co to děláš?“ řekla. „Tady ne.“
„Ale co máš, nikdo tady nesedí a pod sedadlo není vidět.“ Vjel jsem rukou pod sukni, pohrál si s podvazky a po nich zajel na kundu. Několikrát jsem jí přes kalhotky zmáčkl. Ten můj klacek by ještě zvládla. Podívala se mi do klína. „No kouřit těch 23 centimetrů ocasu, to bych chtěla.“
„Tak pojď,“ vzal jsem ji za ruku a než se nadála, vytáhl jí ven z trolejbusu. Byli jsme kousek od parku a tak jsem ji zatáhl do křoví, kde byla lavička. Sedl jsem si a spěšně rozepjal zip. Vyndal jsem čuráka, který ležel trochu povadle. Ale Irena ho hned uchopila, tvrdě stáhla předkožku dozadu a pak dopředu a za chvíli držela v ruce slíbených 23 centimetrů. Sklonila se a vášnivě začala cucat ptáka. Na jejích 48 let byla ve formě. Bylo vidět, že od posledně, co jsme byli spolu, teď asi dva měsíce neměla možnost. Nebránil jsem se a poddal se jejímu běsnění. Chvílemi se lehce zakusovala do ztvrdlého žaludu a jazykem dráždila každou hranu. Sedla si na lavičku postavil jsem se k ní a po chvilce cítil, jak mi v něm cuká. Myslel jsem, že si spermie nechá nacákat na obličej, ale vrazila si ho do krku a nechala si to na stříkat dovnitř. Zalykavě polykala mohutnou dávku semene. Po chvilce se postavila a vyhrnula si sukni. Vzal jsem za kalhotky a strhl je dolů. Kalhotky zapraskaly a roztrhly se. Odhodil jsem je stranou. Podívala se na mě. Jaký byl můj úžas. Její píča byla celá hladce vyholená.
„To koukáš, co?“
Přitáhl jsem si ji a polaskal její hladkou kůžičku. Nebránila se, ale naopak jí vystrčila proti mně a nechala si laskat visící pysky. Jeden byl v rýze, ale několikrát jsem zajel dovnitř jazykem a vyprostil ho. To ji pěkně rozrajcovalo. Přitáhl jsem si ji, chytil za veliké pysky. Roztáhl je od sebe, až zavzdychala a zarazil jazyk do její zvlhlé kundy. Lízal jsem a neustále směřoval nahoru k poštěváčku. Po chvilce jsem cucal vztyčený poštěvák. Měla ho opravdu nalitý krví. Byl celý tvrdý, no prostě něco úžasného. V pěti minutách měla orgasmus, její tělo se zachvělo a začala na mne stříkat její šťáva. Jak jsem seděl, stáhl jsem si ji dolů na sebe. Obkročmo dosedla na moje stehna. Jak dosedla, můj ztvrdlý čurák zajel dovnitř až po koule. Jak byla mokrá, píča doslova mlaskala.
Seď a nehýbej se, řekl jsem. Byla tak vzrušená, že jí to nedalo. Vrtěla se a ocas měla hluboko v sobě, ale nepřirážela. Chytil jsem ji za tričko a vytáhl nahoru nad velká prsa i s podprsenkou. Její povislé melouny vyskočily ven. Chytil jsem je oběma rukama a začal cucat kola bradavek, která se vrásnila a napínala. To už nevydržela a začala přirážet jako zběsilá. Po deseti minutách jsem se zachvěl a mohutným proudem žhavé mrdky vystříkal její píču.
Za tři dny mě pozvala k sobě. Večer jsem přišel k ní do bytu. Dcery nebyly opět doma, jak jsem se dozvěděl hned ve dveřích. Měla na sobě oblečený červený župan. Odvedla mě do obývacího pokoje a tam se z něj hned vysvlékla. Pohled na ní byl úžasný. Vyrazil mi doslova dech. Měla na sobě šněrovací červený polokorzet, který končil pod bříškem. V něm zašněrované svoje velké kozy. Tmavá kola bradavek prosvítala přes červenou krajku. Na dlouhých podvazcích byly připnuty červené hladké punčochy, které mizely v červených hladkých vysokých, lakovaných a přiléhavých kozačkách na nejvyšším podpatku. Červené kalhotky měla přetaženy přes podvazky.
„Copak se dneska děje? Jsi fantastická.“
„Ale nejsem, jenom se ti chci líbit a vzrušovat tě.“
Sklonil jsem se, polaskal přes košíčky bradavky a ně kolikrát do nich kousl, až se napnuly. Klekl jsem si a zlíbal její kalhotky.
„Ukaž,“ řekl jsem.
„Co?“ zeptala se.
„No, ukaž mi svoji vyholenou kundu.“
Předklonila se, stáhla lem kalhotek vpředu dolů a její vyholený trojúhelník se objevil v celé kráse. Vzala kalhotky a stáhla je dolů. Prstem jsem zajel do rýhy a polaskal poštěvák. Opřela nohu o židli a pokrčila se. V tom jsem na stolku zahlédl velký vibrátor. Došel jsem pro něj. Klekl jsem si, namazal ho gelem a pomalu přejel po vyholené píče. Jenom se blaženě dívala na moje počínání. Uchopila svoje tmavé pysky a odtáhla je od sebe. Zapnul jsem vibrátor na střední otáčky a zasunul ho do kundy. Zavzdychala a pomalu pustila držící pysky. Zvolna jsem zasunul tři čtvrtiny vibrátoru dovnitř. Zvýšil jsem otáčky. Její tělo se chvělo. Zajela rukou na korzet a povolila si šňůrku. Její ruce vstoupily do košíčku a prsty si mačkala bradavky. Vytahoval jsem vibrátor a znovu s ním vnikal dovnitř. Sklonil jsem hlavu, vrážel vibrátor co nejhloub a mezi pysky laskal jazykem zduřelý poštěváček. Celá se chvěla a po chvilce se zhroutila v mohutném orgasmu. Ležela na zádech. Moje ruce jí uchopily za vysoké kozačky. Zlíbal jsem lakovanou kůži a položil si je na ramena. Vzala si nohy pod koleny a přimáčkla na břicho. Já několikrát přitlačil ztopořený ocas na vystouplý poštěváček. Zasténala, ale to už můj čurák pronikal hluboko do její kundy. Její stěny mě svíraly a mačkaly., Tvrdě jsem do ní vnikal a opět ho vytahoval ven. Vstřícně přirážela, až moje mohutná dávka zaplnila její kundu.
Klekla si k měkkému ocasu a vzala ho do ruky jako v pornu. Vymačkávala poslední zbytky semene a poctivě olizovala. Po chvilce byl opět připravený k šukání. 0bkročmo si na mě sedla. Povolila si provázek na korzetu. Její velké kozy ho pěkně roztáhly a vyvalily se ven. Vzala je do rukou a podzvedla bradavky k mým ústům. Sklonil jsem trochu hlavu a vášnivě cucal a kousal její kulaté tmavé bradavky. Cítil jsem, jak se mi začíná zvedat čurák a jak si ho zkušeně zavádí do kundy. Pomalu přirážela. Po chvilce mi v něm zacukalo, Irena dosedla a vrtěla se na něm tak dlouho, dokud jsem celou její píču podruhé nevystříkal žhavým semenem.
„Uhasil jsem tvůj požár, žhavá kundo?“
„Pořád ještě doutná.“
„Ale moje hadice je už prázdná.“
Usmála se.
„Přijď zítra, až se naplní, jinak ti shořím. Byla by to pořádná škoda. A tak ji hasím dodnes.“

Autor příspěvku: Sabča