Táta mě připravil o panenství

Po tom co nás máma opustila zůstala jsem s tátou sama. Staral se o mě velmi pěkně a nikdy by na mě nedal dopustit, ale chránil mě možná až trochu moc.

Taky mě nerad pouštěl ven, neměla jsem šanci si někoho najít a ještě v sedmnácti jsem byla panna. Svěřila jsem se kamarádce Janě, ta si to ale nenechala pro sebe a stala jsem se terčem posměchu. Všichni na mě křičeli, že jsem stará panna, všichni už to měli dávno za sebou. S brekem jsem ten den přišla domů, hodila sebou na postel a přemýšlela, co s tím. Měla jsem chuť se na truc s někým vyspat teď hned.

Táta mě uslyšel, zaklepal a potom vstoupil do pokoje. Nesnášel, když jsem brečela, začal mě hned utěšovat a ptát se, co se mi stalo. Hladil mě po vlasech a držel za ruku, když jsem mu s brekem vysvětlovala, co mě tak rozhodilo. Pozorně mě poslouchal a přemítal, bylo vidět, že vnitřně zuří. Měl tak silné ochranitelské pudy.

Když mě vyslechl, pevně mě objal. Objímali jsme se velmi dlouho. Možná až příliš dlouho. Cítila jsem vůni jeho deodorantu a přišlo mi, že jsem od všech lidí v bezpečí. Potom mi ale došlo, že nejsem jediná, komu to objetí působí zvláštní rozpaky. Otec si mě přesunul na koleno a stále mě hladil. Všimla jsem si boule na jeho teplákách. Vyděsilo mě to.

Zastřeným pohledem si mě táta prohlížel od hlavy až k patě a potom se ke mně přiblížil rty a políbil mě na rty. Ucukla jsem. Nevěděla jsem, co si o tom mám myslet.

„Vypadáš úplně jako tvoje máma.“ pošeptal mi do ucha a položil mě na postel. Nedovolila jsem si mu odporovat. Začal mi jezdit prsty po těle, po prsou, po břiše… potom mi sjel rukou k podbříšku a prsty zajel za legíny. Jemně mě prsty šimral po neoholené panenské mušličce.
„Nikdy bych nikoho nenechal, aby ti ublížil…“ šeptal dál jako v transu a začal se svlékat od pasu dolů.

„Neboj se, nebude to bolet…“ říkal si jakoby pro sebe.

Ležela jsem jako prkno a nechala ho, aby mi také svlékl legíny a kalhotky. Lehl si na mě a dával mi jemné polibky na čelo, na nos a na tváře. Několikrát mě políbil i na rty. Cítila jsem jeho velký žilnatý penis, jak se opírá o moji broskvičku. Chtě nechtě jsem z toho tlaku penisu na svou pánev začala rychle vlhnout.

Otec nasměroval žalud k mojí štěrbince a lehce na ni narážel a pohupoval se v pánvi. Pak mě přitiskl k posteli plnou vahou a rukou nasměroval svůj ztvrdlý úd přímo dovnitř mojí panenské mušličky. Nejprve jsem ucítila tvrdý žalud, jak mi rozráží pysky a zabořuje se hlubš dovnitř. Několikrát to zopakoval a nepřestával mě druhou rukou hladit po vlasech. Potichu vzdychal, byl hodně nadržený. V očích měl lesk slasti.

A potom mi přikryl dlaní ústa a vniknul do mě celý. Pane bože, tolik to bolelo! Vyjekla jsem tlumeně tátovi do ruky a oči se mi zalily slzami. Ihned ze mě penisem vyšel, ale mě to pořád šíleně bolelo. Podívala jsem se dolů a otec měl pyj celý od krve. Tak teď už jsem žena.

Utřela jsem si slzy. Táta se na mě usmál povzbudivě a zároveň chtivě. Otřel mi rozbolavělou pičku a svůj penis do ručníku a znovu se na mě položil… pořád to trochu bolelo, ale s každým dalším přírazem byl sex příjemnější. Líbilo se mi, jak je ten penis velký, cítila jsem žalud hluboko v sobě a jak se mu moje panenská pochva plně přizpůsobuje. Užívala jsem si to já i táta. Nakonec ho ze mě vytáhnou a postříkal mi velkou dávkou spermatu obličej.

Autor příspěvku: Nikol