Znásilnění krásné učitelky

Jmenuji se Klaudie a jsem učitelkou na vysoké škole.O svůj příběh se chci s vámi podělit z jednoho prostého důvodu: nechci být na vzpomínky sama a nemám nikoho jiného, komu bych tento zážitek mohla vyprávět. Stalo se to před 12 lety, kdy jsem odjela s prváky na seznamovací pobyt. V té době jsme žili jsme s manželem spokojený život, až na jeden problém. Nedařilo se nám počít miminko. Když jsem byla v tom nejzoufalejším možném stavu, jela jsem jako dozor na seznamovací kurz nových prváků. Poslední večer byla akce. Dala jsem se do řeči se skupinou kluků, výborně jsme si rozuměli a nakonec jsme si povídali až dlouho do noci.

Nějak se mi omylem povedlo utrousit o mém problému a jeden z kluků vytáhl flašku vodky, ať si dám s nimi na kuráž. Byli to fajn kluci a já panáka vážně potřebovala, tak jsem neodmítla. Proč taky, nenapadlo mě, že by se mohlo stát něco zlého. Pak jsme si povídali dál a občas dali dalšího panáka. Kluci se stále více zajímali o mě. Nebylo to nic zvláštního, vždycky jsem byla atraktivní a vzbuzovala zájem mužů všech věkových kategorií. Když se ale konverzace stočila přímo na sex, bylo mi to nepříjemné a chtěla jsem odejít.

Ve chvíli, kdy jsem se zvedla, jsem si ale uvědomila, že jsem těch panáků měla příliš. Zavrávorala jsem a jeden z nich mě chytil. Pevně mě sevřel a začal mě rovnou líbat. Jazykem mi vklouzl do úst a hrál si s mým. V tom ke mně přistoupili ostatní a okamžitě ze mě začali sundavat oblečení. A tak začala nekonečně dlouhá noc se sedmi studenty v jejich chatce. Kvůli opilosti a přesile jsem nebyla schopná se bránit. Snažila jsem se je přesvědčit, ať mě nechají jít, ale to nebyl jejich plán. Ohnuli mě přes postel a první z nich zcela bez varování plně vstoupil do mého zadečku. Bolelo to. Strašně! Chtěla jsem křičet, ale v tu chvíli mi další z nich vsunul penis do pusy, takže místo křičení jsem se snažila neudusit. Další ruce mě samozřejmě držely v klidu a tlačili proti zásunům.

Po pár vteřinách se začalo sevření mého zadečku postupně uvolňovat a za chvíli si mohl nezvaný návštěvník v mém nitru brouzdat sem a tam. Uvědomila jsem si, že už vlastně ani nechci křičet, protože kdyby mě takhle někdo našel, bylo by to pro mě horší, než co mi ti kluci mohli udělat. Takhle se jich na mě vystřídalo všech šest. Nikdo z nich se ale neudělal. Jen ten přede mnou se při těch orgiích dvakrát uspokojil. Nemohla jsem ani polykat. Byl tak hluboko, že mi stříkal až do krku.

Myslela jsem, že si chtěli jen užít a chtěli mě ušetřit toho nepořádku. Ale byla jsem úplně mimo. Otočili mě na záda a ztopořený roubík v mé puse se vyměnil za nový. Opět do mě někdo vstoupil, tentokrát si ale vybral rovnou hlavní vchod. Už jsem mezitím prodělala několik orgasmů, takže s tím neměl žádný problém, a okamžitě mě začal zručně souložit. Tentokrát si ale dal velmi záležet a dovedl se až k mohutnému orgasmu. Tohle se nemělo stát, letělo mi hlavou. Co budu dělat?
Jenže než jsem vůbec zkusila nad něčím přemýšlet, bral si mě už druhý a zanedlouho přišel i druhý orgasmus.
Takhle se na mě dál střídali, kdo byl hotový, chodil si pro ústní zkoušení, aby se znovu vzrušil a mohl se jít udělat ještě jednou. Nebo dvakrát. Nakonec jsem ty orgasmy přestala počítat. Jejich i ty moje. Jen vím, že za tu jedinou noc jsem jich měla víc než za celý život do té doby.

Když se mnou nad ránem skončili, byla jsem totálně vyčerpaná. Sperma bylo všude. Byla jsem ho plná. Pomohli mi se obléct a odvedli mě do chatky, kde jsem si jen vzala věci a šla rovnou do sprchy. Naštěstí to vypadalo jen, jako že jsem si přivstala, abych měla teplou vodu.
Nikdy jsme o tom nepromluvili ani slovo, ale i tak jsem věděla, o co jim šlo. Za pár měsíců jsem samozřejmě odešla na mateřskou. Chtěla jsem jim dát něco ze svých mateřských citů, ale místo toho mi oni dali moje první miminko, syna. Dodnes nevím, kdo přesně, ale nevadí mi to. A manžel nemá nejmenší podezření.Něco podobného se přihodilo asi rok a půl po porodu. Chtěli jsme s manželem ještě jedno dítě, ale opět se nic nedělo. Už jsem se pomalu začínala chystat k ukončení mateřské, a tak jsem si pozvala 3 studenty, aby mi vysvětlili, co je ve škole nového a na co se můžu těšit. Všichni byli z oné chatky, ale nemohla jsem tušit, že to v nich zůstalo. Žádné panáky samozřejmě nebyly, ale na oslavu mého návratu jsme si připili vínem. Pár skleniček jsme vypili. Bylo to asi tím nezvykem na alkohol po takové době, ale i víno udělalo svoje, a tak jsem se za chvíli opět ocitla nahá v ložnici a do každé dírky mě sloužil jeden student. A tak jsem dostala své druhé miminko, dceru.

Když jsem se po druhém dítěti vrátila do práce, dotyční studenti jíž byli pryč. Od té doby se nic vážného nestalo. Jen se párkrát něco událo u nás v obýváku, když mě někdo doprovázel z maturiťáku. Ale nic z toho nakonec nevzešlo. Samozřejmě v tom vždycky hrál roli alkohol. Jak jinak.
Teď, po několika letech, bych chtěla po manželovi ještě jedno dítě. On říká, že už to nejde, protože jsem na to stará. Ale já cítím, že bych ještě jedno miminko zvládla. Jenže dnešní studenti už jsou jiní.
Nebo jsem na ně už vážně stará? Nelíbím se jim? Nevím, co mám dělat. Mám někoho svést? Když já bych chtěla, aby někdo svedl mě. Cítím se jako ve slepé uličce.

Autor příspěvku: Nikol