Tvrdé lesbické hrátky s masochistkou

Kamarádka mi říkala o své nové spolužačce, nejvíce mě na ní ale zaujalo to, že je bisexuálka. Tak jsem začala hledat odpovědi.

Zjistila jsem, že je to subina, masochistka. Což mi celkem vyhovovalo a také mi byla celkem sympatická. Pár večerů jsme si volali. Byli to několika hodinové rozhovory. Mluvili jsme předevšim o bdsm a kdy se uvidíme, řešili kluky, holky. Bylo to moc fajn. Postupem času jsme se do sebe zamilovali a zhruba po těch 14 dnech telefonátů až do rána a chatů jsme se rozhodli, že se sejdeme.

Když přišel ten osudný den, kdy jsem se poprvé měla vidět s mojí princeznou a čubkou zaroveň, tak jsem měla celkem strach. Nevěděla jsem, co od toho čekat.

Když se blížil vlak a ona vystoupila. Celkem se mi líbila. Černovláska se zvláštně barevnou ofinou a vlasy po ramena. Byla celkem vysoká, ale tak o proti mě je každý vysoký…. Byla trošku silnějši, ale to mě nějak netrápilo.

Pozdravili jsme se, obejmuli a dala mi pusu. Pak jsme šli knám domů. Zapli jsme si televizi. Leželi jsme vedle sebe. Hladila jsem ji ve vlasech. Pak jsem ji chytla ze vlasy a polibili jsme se. Líbala jsem ji na krku. A pak jazykem za uchem. Ona jen šeptla. „Sakra objevila jsi moje citlive místo…“ Začala vzdychat. Což se mi až moc líbilo,bylo to rajcovní. Rukou jsem sjela dolů a dala ji ruku pomalu pod tričko, jela nahoru promačkala jsem ji jeji vetši prsa. Odhrnula podprsenku a dráždila ji prsty bradavky. Okamžik na to již měla dole tričko. Už na hmat byli dobré a pak v té podprsence. Ach moc hezký pohled.

Hladila jsem ji po zádech a sedla si na ni. Rozepla jsem ji podprsenku a lizala ji je. Začala sebou škubat a ještě víc vzdychala. Povalila jsem ji na postel, aby ležela a vlepila ji facku. Ona se jen provokativně usmála. Hned jsem jí za to vlepila další facku. „No bez úsměvu!“ Úsměv ji ukamžitě spadl. Sundala mi taky tričko . Sundala jsem si podprsenku, rozepla knoflík u jejích kalhot. Strčila ji ruku do kalhotek.

Měla ji hezky vyholenou do hladka. Už jsem to nevydržela a sundala ji je. Hladila jsem ji po pičce a pak ji dráždila klitoris. Začala opět vzdychat. Strčila jsem ji tam prst a pomalu zajižděla. Chvilku jsem ji takhle prstila a pak jí tam strčila dva prsty. To už bylo mnohem rychleji. Škubala sebou vzdychala na celý barák. Strčila jsem jí tam i třetí prst a to už vzdychla bolestí. Ještě v té rychlosti to muselo bolet. Krásně při tom tekla. To bylo ještě víc vzrušující.

„Teď ty. Ty moje čubko!“ Lehla jsem si na postel. Sundala si kalhoty i kalhotky. Ona mezitím šla k mým nohám, které jsem hezky roztáhla. Strčila mi tam dva prsty a začala pomalu prstit. To já už byla dávno mokrá. Chtěla jsem, aby je strčila hlouběji a pořádně přirážela. To se posléze stalo. Zvedla jsem se abych seděla. Chytla jí za vlasy.

A hlavu ji zatlačila k mé mokré mušličce. Začala mi ji lízat a já si opět lehla. Začala jsem sebou škubat všude okolo sebe, vzdychala a poté se prdelkou nadzvela. Strčila mi jazyk dovnitř pičky. Začala jsem téct. Všechnu šťávičku poslušne slízala. Prudce jsem se zvedla. „Děje se něco?“ A pusinka se ji přitom leskla mojí šťávičkou.

Klekla jsem si abych k ní byla blíž. Chytla ji pod krkem. A zmáčkla ji ho. Začala se trošku dusit. „Lehni si.“ Lehla si na záda já ji začala lízat. Byla pěkně mokrá a jeji šťava byla slaná ale chutnala mi. Nadzvedla jsem ji prdelku a strčila ji do kundy jazyk. Pak jí sním prešla ke klitorisu a do kundy strčila prst. Prstila a lizala jsem ji. Vzdychala jak o život ta nadržená čubka.

„Lehni si na břicho.“ Poslechla a já ji nasekala pár na její zadek. Pokaždé vzdychla bolestí. Což bylo pro mě vzrušující a moc se mi to líbilo. „Na záda čubko.“ Lehla si na záda a já jí začala škrtit a profackovala. Vstala jsem z postele a zapatrala v šuplíku. Vyhrabala svíčku a zapálila ji.

Když byl vosk horký, sedla jsem si k ní a nalila jí ho na břicho. Zavřela oči jak to pálilo. Trochu vosku padlo i na její pičku. Ten pohled byl krásný. Ta bolest v jejích očích a výrazu… K nezaplacení. Nakonec jsem jí sloupala vosk z těla. Oblékli se a šla jsem ji doprovodit na vlak.

Autor příspěvku: Nikol